Przejdź do treści

Praca nad danymi

audyt PIM dla kogo

Praca nad danymi PIM

Wdrożenia PIM to przede wszystkim praca na danych produktowych. Wymagają one identyfikacji, scalenia, poprawy, eksportu czy importu. Prace z danymi produktowymi stanowią zazwyczaj największy element całego wdrożenia.

Razem z moimi klientami razem przechodzimy przez ten proces ówcześnie odpowiednio go planując aby móc prawidłowo zarządzać cały projektem wdrożenia PIM. Ciebie również zachęcam do współpracy w tym zakresie.

Praca nad danymi – jak wygląda usługa

Usługa zaczyna się krótką konferencją i przesłaniem ankiety. W następnych etapach ustalamy zakres prac nad danymi. Zazwyczaj wykonuję ich identyfikację, planuję i tworzę niezbędny model danych produktowych, przygotowuję skrypty eksportujące dane i czyszczące (o ile to możliwe), konsoliduję dane i przygotowuję je do importu.

Co istotne, po wielu wdrożeniach i wielu systemach PIM na których pracowałem jestem w stanie przewidzieć jakie elementu struktury danych będą niezbędne i co będzie powodowało ewentualne problemy. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie uniknąć pewnych błędów ciężkich do przewidzenia wcześniej.

dane produktowe zdjęcie podglądowe

Pełne zaangażowanie

Możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie i czuć, że jestem częścią zespołu który gra do jednej bramki.

Doświadczenie

Pracowałem na najbardziej popularnych systemach PIM, z wieloma firmami oraz w różnych rolach.

Transparentność

Liczy się dla mnie wzajemne zaufanie dlatego wgląd do wykonanej pracy i rozliczeń jest dostępny w każdej chwili.

Andrzej Zieleniecki zdjecie profilowe

Z systemami PIM pracuję od ponad 7 lat.

Podczas swojej przygody pracowałem z najpopularniejszymi platformami PIM jak PIMCore czy Akeneo. Wykonywałem zadania dla agencji wdrożeniowych, prowadziłem własną agencję wdrożeniową. Obecnie zajmuję stanowisko menedżera działu i zarządzam pracą zespołu PIM.

Systemy PIM to moja pasja, szczególnie dlatego, że jest to nadal nisza a rynek nadal uczy się zalet wynikających z wdrożeń. Praca na danych to jedna z form współpracy w której mogę wykorzystać zdobytą wiedzę aby wspomóc kolejny projekt PIM.

Moim doświadczeniem dzielę się na blogu.

Zachęcam do kontaktu.