Przejdź do treści

Audyt PIM

audyt PIM dla kogo

Audyt PIM – dla kogo

Audyt PIM to jednorazowa usługa skierowana dla osób zarządzających projektem wdrożenia systemu PIM, firm rozważających wdrożenie systemu PIM oraz firm korzystających już z systemu PIM.

Celem audytu może być ocena obecnej sytuacji przedsiębiorstwa w kontekście obszarów istotnych z punktu widzenia PIM przed wdrożeniem PIM.

Audyty wykonuje się także aby zweryfikować poprawność przyjętych założeń w już rozpoczętych projektach wdrożeniowych albo aby zweryfikować konkretne zagadnienie i zaproponować jego rozwiązanie.

Audyt PIM – jak wygląda usługa

Usługa zaczyna się krótką konferencją i przesłaniem ankiety. Zakres audytu dostosowywany jest indywidualnie i zależy od jego rodzaju (przedwdrożeniowy, wdrożeniowy lub powdrożeniowy).

Możliwość wykonania audytu, jego jakość oraz czas wykonania zależy w dużej mierze od efektywnego kontaktu pomiędzy nami. Audyt bowiem wymaga zbadania wielu obszarów i zebrania informacji wewnątrz Twojej organizacji.

audyt PIM charakterystyka usługi

Pełne zaangażowanie

Możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie i czuć, że jestem częścią zespołu który gra do jednej bramki.

Doświadczenie

Pracowałem na najbardziej popularnych systemach PIM, z wieloma firmami oraz w różnych rolach.

Transparentność

Liczy się dla mnie wzajemne zaufanie dlatego wgląd do wykonanej pracy i rozliczeń jest dostępny w każdej chwili.

Andrzej Zieleniecki zdjecie profilowe

Z systemami PIM pracuję od ponad 7 lat.

Podczas swojej przygody pracowałem z najpopularniejszymi platformami PIM jak PIMCore czy Akeneo. Wykonywałem zadania dla agencji wdrożeniowych, prowadziłem własną agencję wdrożeniową. Obecnie zajmuję stanowisko menedżera działu i zarządzam pracą zespołu PIM.

Systemy PIM to moja pasja, szczególnie dlatego, że jest to nadal nisza a rynek nadal uczy się zalet wynikających z wdrożeń. Audyt PIM to jedna z form współpracy w której mogę wykorzystać zdobytą wiedzę aby wspomóc kolejny projekt PIM.

Moim doświadczeniem dzielę się na blogu.

Zachęcam do kontaktu.